Zawiera wyciąg z amazońskiej jagody Acai, która wspomaga odchudzanie i przyspiesza metabolizm

Skład Acai Berry Select

Skład Acai Berry Select
  • Acai Berry (wyciąg) 50mg – owoc palmy Acai (Euterpe Oleracea), rosnącej w dorzeczu Amazonki. Owoc Acai zawiera ogromne zasoby przeciwutleniaczy, które mają ogromnie pozytywny wpływ na zdrowie całego organizmu. Dzięki swoim właściwościom Acai może stanowić ważny element skutecznej kuracji odchudzającej.
  • EGCG (wyciąg z zielonej herbaty) 225mg – EGCG to silny przeciwutleniacz, który występuje w wyciągu z zielonej herbaty. EGCG przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. Wspomaga także zdrowie układu krwionośnego.
  • Chrom (polynicotinate) 75mcg – minerał niezbędny dla prawidłowego metabolizmu glukozy we krwi.
  • Kofeina 200mg – posiada właściwości stymulujące nastrój, wytrzymałość i energię. Składnik pozyskiwany jest naturalnie z liści, nasion i owoców ponad 60 roślin.
  • L-Teanina 8mg – najnowsze badania dowodzą, że L-Teanina skutecznie pomaga w kuracji odchudzającej. Składnik pozyskiwany jest z liści zielonej herbaty i grzybów.

Sposób użycia

Przyjmuj 1 kapsułkę Acai Berry Select rano na 20 minut przed śniadaniem i 1 kapsułkę na 20 minut przed obiadem. Preparat zawiera kofeinę i nie powinien być przyjmowany na 5h przed snem.

W celu osiągnięcia optymalnych wyników zachęcamy do połączenia Acai Berry Select z ćwiczeniami.

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu o temperaturze poniżej 30 st. C.

UWAGA!

Dzienna dawka Acai Berry Select zawiera ilość kofeiny porównywalną z kubkiem kawy. W trakcie stosowania należy zredukować przyjmowanie kofeiny z innych źródeł (np. kawa), ponieważ jej nadmiar może wywoływać nerwowość, irytację, bezsenność, a w niektórych przypadkach szybsze bicie serca.

Jeżeli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz jakiekolwiek lekarstwa, skonsultuj z lekarzem nim rozpoczniesz stosowanie Acai Berry Select. Nie wolno przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt należy przechowywać z dala od dzieci.

Zamów Acai Berry Select Teraz!