Zawiera wyciąg z amazońskiej jagody Acai, która wspomaga odchudzanie i przyspiesza metabolizm

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Acai Berry jest określana mianem „superpożywienia”?

Acai Berry jest określana jako „superpożywienie” ponieważ jest to pokarm z największą ilością przeciwutleniaczy. W owocu Acai znaleźć można wysokie zasoby błonnika, żelaza, aminokwasów i kwasów omega.

Gdzie rośnie owoc Acai?

Acai Berry rośnie w brazylijskich lasach deszczowych.

Skąd mam wiedzieć czy Acai Berry Select pomoże mi w odchudzaniu?

Badania kliniczne dowodzą, że składniki znajdujące się w owocu Acai są bardzo skuteczne w kuracji odchudzającej. Dodatkowo nasz preparat zawiera wyciąg z zielonej herbaty oraz L-Teaninę – dwa dodatkowe składniki, które zwiększającą skuteczność kuracji odchudzającej.

Dlaczego powinienem zakupić Acai Berry Select, a nie inny konkurencyjny produkt?

Acai Berry Select to w pełni naturalny i bezpieczny produkt do produkcji którego wykorzystano najwyższej jakości składniki. Dzięki temu Acai Berry Select wypełnione jest witaminami, minerałami i kwasami Omega. Nasz produkt nie wywołuje absolutnie żadnych skutków ubocznych. Gwarantujemy, że nie znajdziesz lepszego produktu zawierającego Acai Berry.

Jakie są ceny?

Produkt 1x 3x 6x

Acai Berry Select

197,99 zł 534,57 zł (-10%) 950,35 zł (-20%)
Kompleksowa Kuracja

Acai Berry Select + Bowtrol Colon Cleanser

312,62 zł 885,87 zł (-15%) 1607,92 zł (-20%)

Czy Acai Berry Select jest bezpieczne?

Tak. Ten produkt nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu naturalnych i wysoko-jakościowych składników.

Jak długo należy przyjmować Acai Berry Select?

Optymalnym rozwiązaniem jest przyjmowanie 2 kapsułek dziennie przez okres 3-4 miesięcy (oczywiście pierwsze efekty pojawiają się znacznie szybciej). Po tym czasie jeżeli jesteśmy zadowoleni z uzyskanych wyników, możemy zredukować dzienną dawkę do 1 kapsułki dziennie.

Ile opakowań Acai Berry Select powinno się zamówić?

Zalecamy zakupienie min. 3 szt, ponieważ jak w przypadku każdego suplementu diety, efekty widoczne są po pewnym czasie regularnego przyjmowania. Dla klientów którzy chcą zamówić większą ilość preparatów przygotowaliśmy specjalne zestawy promocyjne (3 opakowania = -10%, 6 opakowań = -20%).

Jak długo będę czekać na zamówiony produkt?

Wszystkie zamówienia są realizowane na bieżąco. Produkt powinien dotrzeć do Ciebie w terminie 2-7 dni. W przypadku wystąpienia ewentualnych opóźnień informujemy o tym fakcie klientów na bieżąco.

Zamów Acai Berry Select Teraz!